Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Lepa ali nekako jeftina

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Pet 8 Mar - 0:15

Pišem..sve sam lepo zapisala..Kayser se izjasnio da nije rekao..to i to.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Rekla sam ja čisto diskusije radi.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nekako imam utisak da to ''privlačenje'' pažnje ima kontraefekat po vašem pisanju u temi ali stanje na terenu je sasvim drugačije .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Pre će se svaki muškarac okrenuti za dubokim dekolteom i kratkom suknjom nego za nekom koja je obučena sa stilom a do grla zakopčanom .. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Pet 8 Mar - 0:23

Ako vidi Godzilu onda će se još pre okrenuti ... već sam pisao o tome Laughing.

Evo sad mi pade na pamet ima tome 2-3 godine vrćam se sa posla i prodje Knezom pored mene Branka Nevistić u čizmama farmerkama i nekom ala mekxikanskom ogrataču i neki šalovi, čuda šta već beše na njoj, to je sve tako obično, a dobro izgledalo i to ne zato što je ona ona, već je i sa 50 metara izgledalo strava.
Svaki dan ima gomile žena koje se mogu sresti na ulici i koje izgledaju extra, privlače pažnju, a nisu GOLE i našminkane kao majmuni!


Poslednji izmenio Kayser Soze dana Pet 8 Mar - 0:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Pet 8 Mar - 0:28

Da ..da ..o stilu smo već razgovarali ..stvar ukusa .. Laughing
Što je najgore ja se slažem sa tobom..a zvučim kao da ne .. Rolling Eyes [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Pet 8 Mar - 1:19

Kayser Soze ::
Abu Dabi ::
Znaš što ja mislim. [You must be registered and logged in to see this image.]
Da je termin JEFTINA muška izmišljotina. I to onih jadnika, ljubomornih, ogorčenih, postiđenih, razočaranih, koje su ljepotice odbile.
Pa ih iz osvete proglašavalu jeftinim.
A u rezervi im još termini "laka", "kurva", "lezba", "sponzoruša" i td........ [You must be registered and logged in to see this image.]

PS
Ako si hrabar da pitaš, moraš biti junak da podneseš odbijanje.
Ma šta junak, heroj. [You must be registered and logged in to see this image.]
(A to zavisi o pojedinčevoj taštini.) [You must be registered and logged in to see this image.]

Jbg Abo moraš priznati da ima "lakih" devojaka i to kažem danas kad više nisam isfrustrirani klinac koji to govori iz ljubomore i nemoći.

Nema lakih djevojaka, Care, prijatelju moj. Nema.

Jer bi onda bilo i "lakih" muškaraca. A to još nisam čuo da postoji. Svi bi se mi sexali. Netko to radi kad god mu se ukaže dobra prilika. Netko je suzdržaniji.

Znači, ne postoje lake djevojke. Već postoje djevojke koje vole i žele sex i koje svoje želje realiziraju. [You must be registered and logged in to see this image.]

Uvijek sam poštovao i cijenio takve djevojke. Pogotovo kad su se "okoristile" sa mnom. [You must be registered and logged in to see this image.]


Kayser Soze ::

Fili ne možeš me ubediti da je devojka sa kratkim debelim nogama obukla uzane streč farmerke zato što joj to dobro stoji, prosto videla žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu ...
Ali generalno imamo isti stav, bitno je da je nešto sa ukusom i merom a i to "naglašavanje" trebalo bi biti sa stilom, mada ne mora njena lična stvar.

Nisi fer Care. To su predrasude. Vitko je lijepo. A debeli neka nose ponjave, da se ne vidi kako su debeli. Zašto da i one sa debetim kratkim nogama, ili velikim guzama ne nose uske traperice?

Zar zato što to nama nije lijepo? Kojim mi pravom nečiji izgled osuđujemo?

U nekim civilizacijama one su pojam ljepote. I kod nas ima muškaraca koje privlače debele žene. [You must be registered and logged in to see this image.]

Shuki ::
Ukus je ukus, kič je kič. Da ne idemo iz jedne krajnosti u drugu. Da se ne lažemo, ako se ja zamislim kao devojka, ne bih gubio vreme kod kuće na toliko sređivanje ZBOG SEBE, to je sve već postalo jako providno. Šta je sa curama koje, ako ne pogledaš na ulici i ne odpratiš pogledom, one se čak naljute i uvrede, na kraju neke postaju jako verbalno neprijatne.

A ono - De gustibus non est disputandum ili o ukusima ne treba raspravljati, to su tek izmislili oni koji žele da sve bude dozvoljeno, da ne bi imali o čemu da razmišljaju i raspravljaju...zašto da nekog boli glava, bolje je prihvatiti sve i okarakterisati da je ukus različit i to je to. Ma milina.

Vidiš Šuki, ja vjerujem da ima dosta žena koje se sređuju ZBOG SEBE. I da to nije providno. To mislim zbog sebe. Jer se cijeli život tako oblačim. Isključivo nosim ono što se meni sviđa. A kakav će to dojam ostaviti, iskreno, uopće me ne zanima. Cool










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Abu Dabi dana Pet 8 Mar - 1:36, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Ned 10 Mar - 0:07

wild filly ::
Nije mi jasno samo jedno ..zar se žene ne oblače da prvenstveno sebi budu lepe i privlačne kad se pogledaju u ogledalo a posle i drugim ljudima oko sebe ?
A ja bih volela da vidim tu ženu koja se ''skockala'' i sedi sama na pustom ostrvu...jer voli da se oblači zbog sebe....Laughing
Oblačim ono što mi se dopada. Volim da se obučem tako da malo ''zagolicam'' maštu...samo malo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Što se tiče ''lakih'' ili ''lepih, a jeftinih''...nisu to devojke koje zbog svog stila loše prolaze u životu. Naprotiv, te devojke nisu naivne i znaju kako na najlakši način da privuku muškarca. I nisu to samo neke ''kres varijante'', umeju one da zadrže muškarca za sebe...Veliki deo muškaraca završi baš sa tim devojkama...
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Muškarci jure priproste žene   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Ned 15 Sep - 16:37

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kada krenu u 'lov', muškarci ređe tragaju za ženama koje deluju šarmantno i inteligentno, a češće za onima koje izgledaju glupavo ili su dovoljno pijane da pristanu na 'šemu za jednu noć'.

Do ovog zaključka došli su istraživači Univerziteta Teksas u Ostinu, ispitujući 76 studenata. Oni su pošli od teze da su muškarci genetski programirani da traže "laki seks".

Od muškaraca obuhvaćenih istraživanjem zatraženo je da rangiraju fotografije žena koje su pred njih stavljene. One koje su im izgledale kao žene koje je lako iskoristiti, delovale su glupavo ili uspavano.

Istraživači su tražili od ispitanika da opišu neke specifičnosti, poput držanja tela, stava ili osobina ličnosti koje bi mogle da ukažu na neku vrstu slabosti, poput iscrpljenosti, pijanstva ili malog koeficijenta intelgencije.

Na kraju su učesnici istraživanja dali listu od ukupno 88 znakova na koje muškarci reaguju, kada je o ženama reč. Neki od tih znakova koji na njih deluju kao "magneti" jesu lizanje usana, ugriz usana, gledanje preko ramena, uspavanost, pijanstvo, uska odeća, dodirivanje grudi i glupav izgled.

happy 

Žene koje mogu da pokriju makar deo ovih zahteva, mogu da računaju da će "upecati" nekog kad izađu u grad.

Ova istraživanja se, međutim, odnose na kratke veze i trenutnu privlačnost. Žene koje izgledaju glupavo su privlačnije od onih šarmantnijih i inteligentnijih samo kad muškarci gledaju na njih kao na trenutni trofej i kada se upuštaju u kratke veze ili veze za jednu noć.

Kada je od muškaraca zatraženo da o ženama koje su "pod gasom" ili glupavo izgledaju razmisle kao o budućim partnerkama ili suprugama, oni su potpuno promenili stav i za njih izgubili interesovanje.


nm.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Pon 23 Sep - 19:25

Enigma ::
One koje su im izgledale kao žene koje je lako iskoristiti, delovale su glupavo ili uspavano.

A jebeš i muškarca koji može osvojiti samo glupavu ili pijano uspavanu.
Pa makar i za jednu noć. affraid










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Čet 30 Jan - 22:23

Ako su skloni jurcanju, rade to rado,često i ne birajući  cool 
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Čet 30 Jan - 22:28

Citat :
Do ovog zaključka došli su istraživači Univerziteta Teksas u Ostinu, ispitujući 76 studenata. 

glupi Ameri
njima i ne treba ništa drugo do brdo hamburgera i pijana drolja
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Čet 30 Jan - 23:47

kriger ::
Citat :
Do ovog zaključka došli su istraživači Univerziteta Teksas u Ostinu, ispitujući 76 studenata. 

glupi Ameri
njima i ne treba ništa drugo do brdo hamburgera i pijana drolja


A većini su važniji hamburgeri.  happy  happy  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Uto 10 Mar - 18:21

Ljepota je dar. Ne s neba, već genetski. I ljepota ne može biti jeftina.  Laughing

Žene jeftinim čini ponašanje, prenapadno šminkanje, nesretno odabrana odjeća, .....  Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Uto 17 Mar - 10:01

Sve više jeftinih,na žalost! Abi, slažem se sa tobom!
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Sre 5 Apr - 1:00

Rđavom i dlaka smeta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Sre 5 Apr - 1:26

Tanguy ::
Rđavom i dlaka smeta.
happy happy happy
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610Čet 6 Apr - 13:25

Abu Dabi ::
Ljepota je dar. Ne s neba, već genetski. I ljepota ne može biti jeftina.  Laughing

Žene jeftinim čini ponašanje, prenapadno šminkanje, nesretno odabrana odjeća, .....  Rolling Eyes



čovek je lepo rekao  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepa ali nekako jeftina   Lepa ali nekako jeftina - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Lepa ali nekako jeftina
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jeftina letovanja
» Po čemu se "vidi" da je odeća na tebi jeftina
» Lepa Simić
» Lepa Lukić
» Kosa, naš ponos
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-