Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izgledaju isto, a nisu ni rod!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Izgledaju isto, a nisu ni rod!  Empty
PočaljiNaslov: Izgledaju isto, a nisu ni rod!    Izgledaju isto, a nisu ni rod!  Sat610Pon 18 Feb - 21:56

Izgledaju isto, a nisu ni rod!

Ne postoje dve identične osobe, ali zato postoji velika verovatnoća da negde na svetu postoji neko ko vam je jako sličan, a da pritom niste uopšte u rodu. Takođe, postoji velika verovatnoća da tu osobu nikad nećete da sretnete, a kamoli da upoznate. Ipak, neki su bili veće "sreće" pa ih je sudbina spojila sa njihovim dvojnicima i tako omogućila dokazivanje početne konstatacije, ali i priliku za zanimljivu priču.

Izgledaju isto, a nisu ni rod!  333022-314767-article227985117a0c0d2000005dc418634x360-f

Džasmin i Meti

- Pomislila sam, ovo devojka izgleda kao da mi je sestra bliznakinja! - ispričala je Džasmin za američki časopis “Insajd Edišn” o svom prvom susretu sa Meti, koja, poput nje, ima dugačku riđu kosu i studira na Univerzitetu Južne Kalifornije.

O Džej Smit je ušla u prodavnicu odeće, kada je ugledala svoju dvojnicu Kristal, koja je tu radila.

- Pomagala mi je da izaberem haljinu, a ja nisam mogla da prestanem da zurim u nju - rekla je ona.

Danas su njih dve bliske prijateljice, a sličnost između njih je tolika da je Kristalin dečko jednom prilikom pomislio od O Džej da je Kristal.

Izgledaju isto, a nisu ni rod!  333034-314766-article227985117a0c0ca000005dc628634x362-f
Tri puta dva
Džoš i Fransisko su otkrili jedan drugog pošto su zajedno radili i dolazili na posao u istoj bolničkoj uniformi.

Izgledaju isto, a nisu ni rod!  333046-314768-article227985117a0c0d7000005dc879634x359-f
Džoš i Fransisko

- Nisam prihvatao činjenicu da ličimo. Za mene je on bio kao i bilo koji drugi momak u hodniku. Nisam verovao da liči na mene sve dok ljudi nisu počeli o tome da pričaju - kaže Džoš, opisujući svoju reakciju kada je prvi put video Fransiska.

Činjenicu da su izabrali isti posao i kupili slične naočare smatra “slučajnošću”, a Fransisko uz osmeh kaže da ih šef često meša.


alo.rs










Izgledaju isto, a nisu ni rod!  Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Izgledaju isto, a nisu ni rod!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako bi vanzemaljci mogli da izgledaju?
» Slike koje izgledaju kao fotografije
» Kako izgledaju muški "silikoni"?
» Ovako izgledaju oči na različitim drogama
» Novi srbijanski automobili izgledaju nevjerojatno dobro
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti-