Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta znači šarmantan muškarac?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Sub 1 Okt - 23:44

Bio sam u potpunosti ne sebičan a ona na kraju se ispostavilo potpuno sebična. uživela se ui priču sex & grad, jedan dan je bila Samanta, drugi Keri, treći Sara, da se čovek potpuno izgubi. Nije mi krivo što su otišle i jare i pare, već mi krivo što sam omanuo, nisam našao pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Sub 1 Okt - 23:46

Citat :
Ne znam zašto ste se toliko uzbudili zbog par rečenica, [You must be registered and logged in to see this image.]
Zar to nije normalno i šarmantno ponašanje, koje se ženama dopada [You must be registered and logged in to see this image.]
Meni se takav muškarac svidja još kad bi ..zalutao u moj kraj Rolling Eyes [You must be registered and logged in to see this image.]



E,..to je već malo teže [You must be registered and logged in to see this image.]...takvih nema u našim krajevima [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Sub 1 Okt - 23:55

Pa i bolje što nema jer lepe žene su danas, jako jako, pa evo priče pa prosudite same.

Stajala je u nekom prolazu, polovično slofo ćiriličnog " F ", jena ruka na boku a drugom kucka poruku na mobilnom, izgledala je skoro savršeno, nisam mogao da se uzdržim a da mamografskim pogledom ne skeniram njen duboki dekolte, kažu da leči, pa nije loše po zdravlje, pomislio sam šta se krije ispod te tako dobro nameštene haljinice, osetila je da piljim, pogledala je o i ona. Tu se priča završava, medjutim, vrtela se u krug dogod nije šmeknula koj akolica vozim. Naravočenije, ako nesebičnost znači da treba da finasiram njenu čestu depilaciju laserom, i najskupljeg frizera u gradu, onda flaa bogu što više nema kavaljera, a vreme je takvo da se izgleda sve na tome zasniva, meni barem tako izgleda happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Ned 2 Okt - 0:07

Nećeš valjda da kažeš da nisi hteo da joj pridješ, jer je pogledala koji automobil imaš? Shocked

Kako možeš da znaš da joj se nije dopalo to što je videla? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Ned 2 Okt - 0:15

To je bilo onako u prolazu, ali mogla mi je dati jedan smešak i razlog da je barem pitam koliko je sati, medjutim ona taktizira, prvo gleda dubinu džepa pa se onda smeje do besvesti, naravno ako ima dovoljno love da se smeje ako nema onda su muškarci obični balkanci a ona poput Sare Džesike Parker ode da vija svog Zverka, malko sarkazma sa moje strane ali na želost ima istine i te kako happy
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Ned 2 Okt - 12:51

Bole__Ser ::
A joj kako se to meni obilo o glavu, od tada pazim da je drugalije Very Happy

Bole tako je i treba da pazis Very Happy,nisu sve devojke i zene iste.Postoje velike razlike: koliko imaju godina,kako su emotivno orjentisane,kojim se poslom bave,koji je njihov stil zivota,na kojim si ih mestima upoznao,da li na radnom mestu,diskoteci,kaficu,kafani,nekoj zurci itd.Na prvom sastanku iz price mozes da zakljucis da li je za tebe ili ne,ukoliko vidis da ti ne odgovara po necemu prekidas svaku dalju komunikaciju i tako izbegavas moguce neprijatne situacije i razocarenja.Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Ned 2 Okt - 16:33

Pa nisu sve devojke iste, dosta toga i ja primetim, od skromne dvojke, trojke, preko odlične petice , šestice pa sve na više, naravno u gornjem abdomenu, a tanka u struku. Sada će ispasti da ja samo te ženske vrline vidim, al nisam ja kriv što žene baš to ističu, o čemu mi onda drugo da razmišljamo. Baš pre neki dan, potrudio sam se da vidim makar Tangu kroz bele providne bermude jedne slučajne prolaznice, medjutim nisam usepo tangu da pronadjem, jednostavno nije je bilo, toliko je bilo sve na očigled da sam jednostavno zanemeo, a taman sam počeo da jedem Giros, bio sam gladan, veruj mi da ni krompirićima u girosu nije bilo sve jedno kada sam utvrdio da donjeg veša uopšte nema a došao sam da jedem,naranvo polako sam jeo, svaki zalogaj žvakao sam 32 puta, nikada bolje nisam jeo Giros...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 1:18

wild filly ::
Citat :
Jako je šarmantan muškarac koji je pažnjiv,nežan ,pravi kavaljer, kad
nije sebičan već misli i na vas,kad ume da se izvini kad pogreši.... to
je baš lepo.

Ne znam zašto ste se toliko uzbudili zbog par rečenica, [You must be registered and logged in to see this image.]
Zar to nije normalno i šarmantno ponašanje, koje se ženama dopada [You must be registered and logged in to see this image.]
Meni se takav muškarac svidja još kad bi ..zalutao u moj kraj Rolling Eyes [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne Fili, ne radi se o tome, bar nisam želeo da ja lično tako zvučim. Ali, vaše razmišljanje o šarmantom muškarcu ili bar ono koje si ti navela u postu koji sam iscitirao, kod nas se obično zove "papučarska pi*ka" a i u mnogo slučajeva se dogodi ono što je naveo Bole. Zato muškarac izbegava da dolazi u situacije da bude takav.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 1:32

Šarmatan muškarac je onaj koji zaokupi ženinu pažnju. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 8:28

Citat :
Ne Fili, ne radi se o tome, bar nisam želeo
da ja lično tako zvučim. Ali, vaše razmišljanje o šarmantom muškarcu ili
bar ono koje si ti navela u postu koji sam iscitirao, kod nas se obično
zove "papučarska pi*ka" a i u mnogo slučajeva se dogodi ono što je
naveo Bole. Zato muškarac izbegava da dolazi u situacije da bude takav.


Ovako samo muškarac može da komentariše drugog muškarca, mi žene nikada tako ne bi opisale nekoga [You must be registered and logged in to see this image.]
Morg,ili jesi ili nisi...(lav) šarmantan ali možeš da biraš situaciju kada želiš da budeš i kad ne želiš da budeš šarmantan prema suprotnom polu.
Ako ti je stalo da nekoga osvojiš,da mu se posvetiš ti moraš biti centar njenog sveta a to možeš samo tako ako joj udovoljavaš na ovaj ili onaj način.
Ne po cenu gubitka sopstvenog identiteta već da pokažeš vrline a malo prikriješ mane Laughing
Mada je ovo sad...neka druga priča.. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 16:00

Enigma ::
Znači da je seksi,da je romantik i da je pažljiv.
Da ima osmeh i da ti se raduje kad te ugleda.
Da zna da te mazi i da te razume i da te sluuša kad govoriš [You must be registered and logged in to see this image.]

Slozio bih se sa ovim.Cool
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 18:17

Enigma ::
Znači da je seksi,da je romantik i da je pažljiv.
Da ima osmeh i da ti se raduje kad te ugleda.
Da zna da te mazi i da te razume i da te sluuša kad govoriš [You must be registered and logged in to see this image.]

Upravu si [You must be registered and logged in to see this image.].Poznajem dvojicu takvih, a 100% sam ubedjena da i ti njih poznas. [You must be registered and logged in to see this image.]

Gledaj slike:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 18:19

Mislim da ste u krivu.

Šarm se ocjenjuje pri prvom susretu. Kada s osobom još ništa niste imali.

Mslm ono, konkretno. [You must be registered and logged in to see this image.] ....i td....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 20:27

Uh, kakva polemika...Svako je donekle u pravu...Mada ja i dalje ostajem pri svome postu...[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali, da vidimo šta ona kaže o šarmu i šarmerima, posvetila je celu knjigu tome...

Kako šarm utiče na uspeh

Postoje ljudi s kojima se osjećamo ugodno i mjesta na kojima smo 'kao kod kuće', a ni sami ne znamo zašto.

"Šarm je ono nešto što nas privlači i na što reagiramo snažno i instinktivno, no ne postoji univerzalna definicija šarma, jer šarm kao i ljepota leži u očima promatrača", kaže Maja Mihić Špoljar, autorica knjige 'Čarolije šarma' i tečajeva 'Umijeće šarma'.

Šarm je sposobnost privlačenja. Može nas privući nečija dobrota, inteligencija ili smisao za humor, no najčešće je to fizički izgled. Istinski šarm dolazi iznutra i pomaže da lakše dođemo do uspjeha. Šarm otvara beskrajne mogućnosti jer u sebi ima čudesnu moć privlačenja svega dobrog u životu: pravog partnera, idealan posao, skladnu i sretnu obitelj, iskrene prijatelje. Šarm zaista otvara sva vrata.

Sposobnost dopadanja, zavođenja i laskanja, uglađenost i slatkorječivost, oduvijek su se smatrale osobinama velikih šarmera. To je ono što na prvi pogled 'obara s nogu', no ta je čarolija kratkog daha te ubrzo nestane ako ne postoji i nešto dublje". Riječ šarm potječe od grčke riječi khar (božji dar, milost) jer su stari Grci vjerovali da je šarm dar bogova. No, iako je šarm neki mistični sastojak u našim genima s kojim se samo neki sretnici rađaju, moguće ga je i naučiti, a tome u prilog govore i škole šarma koje postoje u svijetu.

Najnešarmantnija ljudska osobina je nedostatak poštovanja prema drugima što se iskazuje kao bahatost, bezobzirnost, nametljivost ili neumjesna pretjerana prisnost, što zapravo ukazuje na nedostatak samopouzdanja. Samopouzdani ljudi nikada nisu arogantni ili “napuhani” i ponašaju se jednako prema svima, nisu ulizice, koje inače nitko ne voli.

Nešarmantan je i nedostatak samokontrole, emocionalni ispadi i uvredljivo ponašanje, podbadanje ili ismijavanje, pa je takve ljude najbolje izbjegavati ili ne reagirati.
Da bi ženama bili šarmantni, muškarci bi trebali zračiti samopouzdanjem koje je čak važnije od izgleda te znati pokazati iskreno zanimanje za njih.


Ženski šarm ovisi o osobnom stavu. Ako žena ima dobar stav, zna zadovoljiti emocionalnu stranu njegove prirode tj. pokazati da ga razumije, da cijeni njegove sposobnosti i da mu se divi, to je dobar početak. Govor tijela mora biti u skladu s verbalnim izražavanjem, a sam izgled je onda najmanje važan. Ipak, žena mora biti njegovana, nenapadna, sigurna u sebe i ugodna za oči i uši, ali nikad 'otvorena knjiga'. Treba uvijek ostaviti nešto za drugi put.

Šarm je umijeće, ali i čarolija kojom privlačimo druge u svoj život, a zaljubljenost je stanje očaranosti, ponekad čak i opčinjenosti. To je euforičan osjećaj koji je teško opisati. S glavom u oblacima, sve se čini da je baš onako kako treba biti.

Mnogi smatraju da je zaljubljenost prolazna, a ljubav vječna. I doista jest, jer ljubav je naša suština. Ljubav se nalazi u nama i ne treba biti gladan ljubavi, već ju davati, iskazivati kroz osjećaje. Ljubav je temelj svakog odnosa, ali počinje od nas samih", kaže Maja Mihić Špoljar.

Izvor: zdravzivot.com.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 20:38

Moram da repliciram na ovaj tekst, iz razloga što je izuzeto samo jedno, a to je lova, pogotovo što je to toliko očigledno, kada bi izuzeli novac, onda ovaj tekst ima smisao, medjutim, novac je ono što izdvaja svakog muškarca i daje mu ogromnu prednost i šarmantnost. Toliko je takvih primera da ej degutantno navoditi ih, Maraja Keri na primer. Mada ima izuzetaka to je Marko Jarić i Lima, oboje su lepi i podjednako bogati, ali su na žalost redji takvi parovi...
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 20:50

Mislim da ''materijalno'' nema baš veze sa šarmerima...Bole, opet brkaš nešto...

Šarmer je osoba koja pleni, i koja ženski svet ne ostavlja ravnodušnim...I nema veze sa skupim ili jeftinim materijalnim vrednostima...Jedno je tvoje iskustvo, ako nalećeš na ''sponzoruše'', a drugo je šta je pravo stanje stvari.

Primeri koje si naveo, su pre svega primeri ''moći'', kod njih šarm ne igra nikakvu ulogu...Interes, pa sve ostalo...

Meni lično materijalno ne znači..Ali ''padam'' na intelekt, duhovitost, širinu (koja je uglavnom povezana sa obrazovanjem)....i naravno šarm....Very Happy A nema ga svako....A prepoznajem šarm tako, što ga osetim i teško se odupirem...

Nažalost, retko srećem takve muškarce...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:00

A nisu u pitanju sponzoruše, pazi, ne govorim da nisi u pravu, već skrećem pažnju na realnost, isto poredim sa narodnom poslovicom, " odelo ne čini čoveka", to je tačno da odelo ne bi trebalo da čini čoveka ali u današnje vreme to se pokazalo kao netačno, to je osta dilema kao i sa šarmom, mene privlače lepe žene, što je normalno svakoga, ali te lepe žene imaju mogućnost izbora, i skoro uvek je izbor na bogatijem muškarcu, to ne znači da sam ja uvek loše prošao, ali od bogatog uvek ima bogatiji i tu nema granica, i ja sam za nekoga bogat a za nekoga siromašan. Danas je realnost ovakva skoro uvek kod lepih žena koje imaju izbor pobedi onaj koji je bogatiji happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:04

Za mene znači; da je duhovit, obrazovan, opušten... happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:12

Bole, to nema veze sa temom...Tema je šarm...

Ali ću se nadovezati...Muškarac koji ume samo materijalno da doskoči ženi, privlači samo one koje zanima novac....Žene koje su intelektualno jake i materijalno prilično nezavisne, tražiće u muškarcu mnogo više od materijalnog...Znači, muškarac koji ima samo novac, ne može biti centar pažnje ženi, koja je sigurna, inteligentna i materijalno na neki način obezbeđena...Tu ne bi bio prioritet, ko je bogatiji, već ko je duhovno dovitljiviji, intelektualno jači, šarmantniji...itd...

Oni muškarci koji nisu toliko intelektualno jaki, već svu moć imaju u nekim materijalnim vrednostima, često na istim i potenciraju, zato uvek i naleću na one žene koje ništa drugo ne zanima sem para...Zabavljaju se sa njima dok se ne pojavi neko sa ''debljim novčanikom''...

Ujedno se izvinjavam autoru teme, jer sam malo ''skrenula'' sa iste...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:13

Duhovit to je super, imam dva drugara koji su zaista nenadmašni što se duhovitosti tiče, obazovan i tu se slažem, zaista je to nešto što treba da pleni, opušten e to je već teško, ima opuštenih ali dana je to jako teško, kada sam ja u pitanju, žena mora da bude inspirativna i da me pokrene kao bi ja bio opušten, da me nadahne, podstakne, da neguje moje ambicije, tada sam opušten duša mi snažno ko mirodjija miriše happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:22

Ne znam Bole, ali čini mi se da si ti više za to da se žena trudi oko tebe, nego ti oko nje.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jel ti više voliš da te osvajaju ili da osvajaš? Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:22

Ne sporim, ja da nisi u pravu, već ti tvrdim da je šarm zapostavljen i zanemaren iz materijalnih razloga. Ne navodim ni pojedince, govorim o većini slučajeva, onako demokratski, to oslikava jedno društvo. Pošto sam svoju adolescentsku mladost proživeo krajem 80-ih, prošlog veka, kada egzistecijalni problemi nisu bili prisutni, kada smo manje više svi jednako materijalno bili potkovani, čak se pazilo da oni koji imaju više novca to ne iskazuju, bilo je sramota na taj način izdvajati se u društvu. Tada su tvoje tvrdnje imala potpuni smisao, za takvo socijalno društvo ti si u potpunosti u pravu, tada su šarmeri zaista vladali, " Mi nismo Andjeli I-deo", je zaista oslikavanje jednog šarmera tog doba koji je bio lep, inteligentan, duhovit, takve frajere su vijale žene a muškarci ih cenili, medjutim danas, toga više nema happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:26

Shadow ::
Ne znam Bole, ali čini mi se da si ti više za to da se žena trudi oko tebe, nego ti oko nje.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jel ti više voliš da te osvajaju ili da osvajaš? Laughing

Mene žena mora da nadahne, tako da volim da osvajam, mada to nekako ide uzajamno, mora da mi da potsreka kako bi sebe dao u punom svetlu happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:33

Bole__Ser ::

Mene žena mora da nadahne, tako da volim da osvajam, mada to nekako ide uzajamno, mora da mi da potsreka kako bi sebe dao u punom svetlu [You must be registered and logged in to see this image.]

Ok, znači, kada te ženska osoba podstakne na osvajanje jel je osvajaš nekim šarmom ili joj odmah kažeš šta i koliko imaš od imovine, jer je takvo današnje vreme? Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 21:47

Nisam to nikada radio, niti sam je imresionirao kupujući joj skupe poklone, ali ja svo vreme govorim o većini slučajeva, generalizujem sadašnje stanje. Što se mene konkretno tiče, imam dovoljno zrelosti da tako nešto prepoznam kod žena, na prvu loptu, pogotovo sponzoruše, jer nemam nameru da ih finasiram bilo je situacija kada sam upoznao jednu lepu ženu, svidela mi se, nisam primetio njene sklonosti ka novcu vešto se skrivala sve dok nismo otišli na piće, onda mi je rekla da ona pije samo Chivas sa ledom, danas nemam kontakt, ali posle toga, dam onim cigančićima novac što prose pre nego što bi takvoj platio piće. Da rezimiram stv, ja govorim o većini slučajeva kod nas, ne baziram se na pojedinostima happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta znači šarmantan muškarac?   Šta znači šarmantan muškarac? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta znači šarmantan muškarac?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Prepoznajte imate li kraj sebe partnera koga vrijedi zadržati !
» Muškarac 21 veka
» Alfa muškarac
» Muskarci rade po kuci ali im zene to ne priznaju
» Muško - ženski odnosi
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-