Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Sličnost ili suprotnost?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 85817

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra

PočaljiNaslov: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 11:41

Postoji izreka ,,suprotnosti se privlače,, da li je to baš tako?
Da li tražite nekoga ko je sličan vama ili je sušta suprotnost vašeg karaktera?
Da li obavezno druga strana mora da voli iste stvari kao i vi ?
Koliko imate strpljenja za različitosti ili vas one konstantno nerviraju ?
Zanima me, šta ustvari tražiti/želeti nekog sličnog vama ili potpuno različitog?
Da li ste do sada imali iskustva (sličnost/kontrast) i koje vam je iskustvo bolje? [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 14:30

Sličnost definitivno, supritnosti se samo privlače...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 14:37

Teško bih se složila sa nekim ko je isti kao ja,a opet ne mogu da se složim ni sa nekim ko je mnogo različit od mene.Početak je bitan zbog sličnosti sa nekim ali kasnije razlike dodju do izražaja mada i one mogu biti inspirativne jer nikada nije dosadno.

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 14:49

A takodje različitosti znaju jako da odalje, pa se živi forme radi. Zar nije lepše da se zajedno putuje na ista mesta koje oboje isto zanimaju, zar nije lepše da imaš sa kim da ćaskaš o istim temama koje oboje zanimaju, zar nije lepše da oboje vole istu hranu...itd. Kakav je top par bilo bračni ili samo veza koji putuje svakona svoju stranu, koji jade svako svoju hranu, koji priča svako svoju priču, bezveze totalno, tu su neki interesi u pitanju nema tu ljubavi...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 14:55

Ako pričamo o ekstremima ima ih i oni postoje,ako pričamo o idealnim parovima ima i njih i oni postoje ..samo nije svako te sreće da nadje idealnog partnera u svakom smisli te reči već vremenom nauči da živi i život deli sa nekim od sebe različitim.

Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96950

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 15:06

To se ne moze znati u pocetku, jer nas privuče nešto , a šta, ko to zna.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali, kasnije nam se ili dopadne još više što smo slični, ili nam se prestane dopadati ako smo pa suviše različiti... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 15:47

Pa zavisi i iz kakvih pobuda ulazimo u vezu i šta mi tu zaptravo želimo, neke žene se zaljubljuju u novac, neke u njegov status, neki muškarci u njenu mladost i obline, takodje i u njen novac, možda ako neko želi pravu ljubav i dobije je
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:04

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Pa zavisi i iz kakvih pobuda ulazimo u vezu i šta mi tu zaptravo želimo, neke žene se zaljubljuju u novac, neke u njegov status, neki muškarci u njenu mladost i obline, takodje i u njen novac, možda ako neko želi pravu ljubav i dobije je [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne razumem o kakvim pobudama se tu radi,da li imaš plan svaki put kad u neku vezu ulaziš i znaš tačno kakav ćeš/će potez neko napraviti?
Da li razmišljaš o novcu,statusu,oblinama, ili krećeš sa osnovnom stvari da ti se neko jednostavno dopada takav kakav je a tek kasnije otkriješ da i nije sve tako ružičasto i da o mnogim stvarima nisi razmišljao kad ti je mrak pao na oči a ušla voda u uši Rolling Eyes
Jednostavno si se zaljubio u nekog sa namerom da pravu ljubav dobiješ i ništa drugo [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:32

@wild filly ::
@Bole__Ser ::
Pa zavisi i iz kakvih pobuda ulazimo u vezu i šta mi tu zaptravo želimo, neke žene se zaljubljuju u novac, neke u njegov status, neki muškarci u njenu mladost i obline, takodje i u njen novac, možda ako neko želi pravu ljubav i dobije je

Ne razumem o kakvim pobudama se tu radi,da li imaš plan svaki put kad u neku vezu ulaziš i znaš tačno kakav ćeš/će potez neko napraviti?
Da li razmišljaš o novcu,statusu,oblinama, ili krećeš sa osnovnom stvari da ti se neko jednostavno dopada takav kakav je a tek kasnije otkriješ da i nije sve tako ružičasto i da o mnogim stvarima nisi razmišljao kad ti je mrak pao na oči a ušla voda u uši Rolling Eyes
Jednostavno si se zaljubio u nekog sa namerom da pravu ljubav dobiješ i ništa drugo

Pa bio sam jasan, " Pobude", novac, status u društvu, neko na položaju, da ne lutam za dokazima ima ih ovde na samom forumu, neke dame su se izjasnile da poštar ne dolazi u obzir kao izbor za njihovu ljubav, za poljoprivrednika nisu se ni izjasnile, verovatno im tako nešto ni ne pada na pamet, ja kao muškarac mogu da zaključim da one ne žele pravu ljubav, ne žele da vole muškarca zbog njegovog bića, zbog njegove lepote, već žele status u društvu, novac, prvo to onda sve ostalo....
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:40

Na konkretno pitanje, dobićeš konkretan odgovor. Wink Kad nekog upoznam u gradu, na nekoj žurci i taj mi se dopadne, vidim nešto što me zaintrigira, naravno da ga necu odmah pitati jel poštar ili poljoprivrednik. A kasnije ako primetim da bi tu moglo biti nešto, neće mi ni biti važno čime se bavi i šta je. happy
To čime se ko bavi nema nikakve veze s ljubavlju. Ne bi ni trebalo da ima. Barem meni.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:42

Mislim da si opet uzeo manjinu u razmatranje [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisu sve žene iste i nije svakoj važno to što si nabrojao,ima i onih drugih žena koje vole da bi volele i bile voljene.
Muškarci se vole kao osobe i srodne duše neko na koga možeš da se osloniš u svakom trenutku i koji ti pružaju podršku i daju krila za sve u životu.
Možda se devojke nisu izrazile baš kako treba ali mislim da nisu mislile tako ili su pak isuviše mlade i neiskusne da vide stvari dalje od nosića [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:47

Pa ni meni, zato i govorim sa sarkazmom o tome kako se neko zaljubljuje zapravo u nešto drugo ne u tu osobu, uglavnom su to materijalne vrednosti. Zamisli ovo: U Srbiji je malte ne normalno da danas imaš sutra nemaš pa moraš da radiš kao poštar ili kao poljoprivrednik, oženio si ženu koja ni u kom slučaju neće za poštara da se uda a došao je momenat kada si primoran da radiš tako, šta je logičan rasplet tome, ode ona za nekoga ko nije poštar, razvod i...

Oni koji mogu da vole u zlu voleće još višeu dobru...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:54

@wild filly ::
Mislim da si opet uzeo manjinu u razmatranje
Nisu sve žene iste i nije svakoj važno to što si nabrojao,ima i onih drugih žena koje vole da bi volele i bile voljene.
Muškarci se vole kao osobe i srodne duše neko na koga možeš da se osloniš u svakom trenutku i koji ti pružaju podršku i daju krila za sve u životu.
Možda se devojke nisu izrazile baš kako treba ali mislim da nisu mislile tako ili su pak isuviše mlade i neiskusne da vide stvari dalje od nosića

Koliko je primera samo na ulici on 40 a ona 20, on sav naboran a ona zategnuta, pored nje prolazi muškarac ko san a ona sa nekim ko otac može da joj bude, to je već toliko otišlo u krajnost da ne pripada manjini ili ona lepotica san snova a ooooooooon !?!?!?!?

Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 26 Jun - 23:56

Mislim u stvari sigurna sam da je u pitanju (u dobru i u zlu) prava ljubav [You must be registered and logged in to see this image.]
P.s. Mogli bi Bole ti i ja da predjemo na chat i razmenimo mišljenja o ovoj temi ali mislim da se i ovako slažemo i mislimo isto u suštini Laughing

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pon 27 Jun - 0:00

Da u suštini mi se slažemo happy

Ajmo na chat Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Ženski
Poruka : 55682

Učlanjen : 29.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pon 27 Jun - 22:45

Sličnosti se traže i one su važne suprotnosti se samo magično privlače [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Andreea

Član
Član

Ženski
Poruka : 56

Učlanjen : 16.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Čet 17 Nov - 13:27

Slicnost. Ako se partneri razlikuju u svemu tesko da ce veza da uspe.
Nazad na vrh Ići dole
SET

Član
Član

Muški
Poruka : 196

Učlanjen : 11.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Čet 17 Nov - 14:33

Suprotnost slicnosti
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški
Poruka : 30492

Učlanjen : 30.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Čet 17 Nov - 23:14

Slicnost. Ako se partneri razlikuju u svemu tesko da ce veza da uspe.

Ako su u svemu isti onda je to monotonija a ne veza. Život je nepredvidiv, treba ga doživljavati na različete načine a ako svaki novi dan bude već uvežbana rutina prethodnog, džaba onda živeti i sto godina kada uvek znam šta će biti i kako će se stvari odvijati.
Nazad na vrh Ići dole
Andreea

Član
Član

Ženski
Poruka : 56

Učlanjen : 16.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pet 18 Nov - 11:19

Morgoth Bauglir ::

Ako su u svemu isti onda je to monotonija a ne veza. Život je nepredvidiv, treba ga doživljavati na različete načine a ako svaki novi dan bude već uvežbana rutina prethodnog, džaba onda živeti i sto godina kada uvek znam šta će biti i kako će se stvari odvijati.

Mozda bolje monotonija nego svakodnevna svadja,svakodnevno prepiranje,glavobolja,psihicko razaranje,itd.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 131063

Učlanjen : 07.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pet 18 Nov - 11:32

Veza dva potuno različita karaktera nema šansi da uspije, ako se jedno drugome ne prilagode, tj postanu slični.

Znači: sličnost. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
plavi andjeo

Super Član
Super Član

Ženski
Poruka : 511

Učlanjen : 19.09.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pet 18 Nov - 18:40

Suprotnosti se privlace al samo na pocetku, kasnije upravo je to sto nas udaljava.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški
Poruka : 30492

Učlanjen : 30.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pet 25 Nov - 14:33

Mozda bolje monotonija nego svakodnevna svadja,svakodnevno prepiranje,glavobolja,psihicko razaranje,itd.

Možda je i bolja ali onda ti veza nije ni potrebna
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Ženski
Poruka : 221330

Učlanjen : 28.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Ned 27 Nov - 18:55

Slicnost!
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Ženski
Poruka : 55682

Učlanjen : 29.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   Pon 4 Mar - 17:16

Nem pojam al msm da slični ne mogu opstat zajedno na duge staze ipak moraju bit malo bar mrvu kontraši inače ništa od veze  Rolling Eyes

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sličnost ili suprotnost?   

Nazad na vrh Ići dole

Sličnost ili suprotnost?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Sta je to ravnodušnost i postoji li ona uopste?
» Večnost
» Površnost, površnost, površnost...
» Omiljena istorijska ličnost
» Imamo li, u stvari, mogućnost izbora?
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-