Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ko treba da napravi prvi korak?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Ned 26 Jun - 11:07

Nekako se uvek podrazumevalo da muškarac treba da napravi prvi korak i pridje devojci/ženi koja mu se dopada ali vremena su se promenila pa sada muškarci sve više očekuju da prvi korak napravi ona.
Šta mislite o devojkama koje prve prilaze kad im se muškarac dopadne?
Da li one uopšte treba to da rade prve ili je to muški deo posla [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Ned 26 Jun - 21:15

Nije mi problem da pridjem i smuvam tipa koji mi se dopada,glupost je čekati ko će kome prići prvi, možda neka dobra prilika propadne u čekanju na to ko će načiniti taj korak.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 16.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Pet 1 Jul - 14:33

Vise volim kad muskarac smuva devojku, nekako to ima svoje cari. Ja da jurim njega nesto mi ne pada na pamet. happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Sub 2 Jul - 16:42

Ima neke posebne cari u tome kada cura prva pridje.

Mada, vise volim da sam ja taj koji vodi igru. Cool
Nazad na vrh Ići dole
KozaIzOza

Član
Član

KozaIzOza

Ženski
Poruka : 46

Lokacija : Oz

Učlanjen : 05.07.2011

Raspoloženje : povuci-potegni-izbegni


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Sre 6 Jul - 19:33

onaj koga ne zuljaju cipele [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Pon 25 Jul - 11:24

Ako postoje mali signali sa druge strane smatram da treba prići i napraviti prvi korak bez obzira što se to smatra preslobodnim ponašanjem.U ljubavi nema kalkulisanja i mnogo razmišljanja ,pridješ i kažeš nešto duhovito ili je ponekad dovoljan samo osmeh i tek po koja reč da razgovor krene a onda...šta bude [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Čet 11 Avg - 19:45

wild filly ::
Šta mislite o devojkama koje prve prilaze kad im se muškarac dopadne?
Da li one uopšte treba to da rade prve ili je to muški deo posla [You must be registered and logged in to see this image.]

E, a baš bi bila super fora, ti mu priđeš upoznate se, a onda ga ispratiš do kuće...pa te možda on pozove u kuću na kafu ili piće....Baš ''dražesno''....[You must be registered and logged in to see this image.]



Nekako više volim da on napravi prvi korak..., ostalo ide spontano..Ne gledam na to, ko će kada da pozove...Opušteno...

Volim da pratim i ne volim da vodim...Imam osećaj, da kada žene naprave ''prvi korak'', da stalno ''vode'' u toj vezi, jer je on i dalje ''stisnut i nesiguran''...

Ne mislim da žene koje prave ''prvi korak'' greše svojim postupkom, već da ja nisam takav tip...Nekako, mi je muškarac manje muževan, ako nema hrabrosti da priđe.....Nekako mi je manje muškarac...Bez uvrede...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Čet 11 Avg - 21:00

Citat :
Ne mislim da žene koje prave ''prvi korak'' greše
svojim postupkom, već da ja nisam takav tip...Nekako, mi je muškarac
manje muževan, ako nema hrabrosti da priđe.....Nekako mi je manje
muškarac...Bez uvrede...[You must be registered and logged in to see this image.]

Šteta, jer stidljivi i nesigurni muškarci ostaju na kraju sami(isto važi i za žene) a tako malo je dovoljno da se napravi taj prvi korak i treba ga ohrabriti na takav čin ako postoji bilo kakav signal sa druge strane.
Mislim da takvi muškarci nisu manje muškarci ako ih žene osvoje već im ono malo nedostaje da se pokažu u pravom svetlu baš zbog straha od odbijanja ili su jednostavno samo stidljivi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Čet 11 Avg - 21:30

wild filly ::


Šteta, jer stidljivi i nesigurni muškarci ostaju na kraju sami(isto važi i za žene) a tako malo je dovoljno da se napravi taj prvi korak i treba ga ohrabriti na takav čin ako postoji bilo kakav signal sa druge strane.
Mislim da takvi muškarci nisu manje muškarci ako ih žene osvoje već im ono malo nedostaje da se pokažu u pravom svetlu baš zbog straha od odbijanja ili su jednostavno samo stidljivi [You must be registered and logged in to see this image.]

Moguće je, ne kažem da možda nisi u pravu..Ali problem je da će im uvek i tokom veze upravo to ''malo'' uvek faliti...O tome se radi..mada ne mora biti pravilo....
Nazad na vrh Ići dole
Pcela

Elita
Elita

Pcela

Ženski
Poruka : 1889

Godina : 41

Lokacija : tamo gde nekog volim

Učlanjen : 22.06.2011

Raspoloženje : promenljivo


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Čet 11 Avg - 21:53

Pa treba imati hrabrosti...ali mnogi momci ne vole kad je devojka suvise agresivna..
Uostalom mnogo je sladje biti lovina nego juriti u lov.
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Čet 11 Avg - 22:02

Mislim da iako cesto trvrde suprotno,muskarci vole da se potrude, vise im prijaju te male slatke borbe,a i ne znam,meni je ipak prirodnije da muskarac napravi prvi korak, ali svako ima pravo na svoje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Sub 29 Okt - 16:14

Nekad su to radili muškarci.
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Sub 5 Nov - 18:07

Ne bih ja tu postavljala pravila; ako se desi,
neka bude spontano, nema tu nikakve šeme
ni taktike... happy
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Sre 26 Sep - 16:19

Ja nekako volim da to bude muskarac.Dovoljno je da pokaze interesovanje,ako je obostrano,pomazem happy ,ako ne,verujem da mu pristojnost i ton koji to prati jasno kaze sve.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Uto 2 Okt - 11:19

Ona. Jer onda tačno znam na čemu sam.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Uto 2 Okt - 11:34

Nebitno, ako su signali dovoljno jaki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Uto 2 Okt - 11:37

Kayser Soze ::
Nebitno, ako su signali dovoljno jaki Very Happy

Da, slažem se ali ... Tema opet zove na pitanje; Ko prvi treba da da signal?
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Uto 2 Okt - 11:40

Pa oboje ako su zainteresovani Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Uto 2 Okt - 11:44

Kayser Soze ::
Pa oboje ako su zainteresovani Very Happy

Ah ... da, opet se slažem ali ko prvi?

Mada, ok je. Razumemo se. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Uto 2 Okt - 11:49

Stvarno mi je i to nevažno, ali ukoliko mi se neka osoba dopada, sigurno ću baciti far ne čekajući da ona to prva uradi ...
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Sub 6 Okt - 23:30

Morgoth Bauglir ::
Ona. Jer onda tačno znam na čemu sam.

Ne mora da znači. Neke žene prilaze muškarcima, pa kod koga upali.....Neke ''namirišu novac'', pa recimo to bude razlog...Nekima je dosadno, ne vole da su same, pa osete da baš kod tog muškarca imaju šanse....[You must be registered and logged in to see this image.]

Najbolje je ako se spontano primetite pa se nekako spontano i upoznate.

Da mi se ne znam koliko neki muškarac dopada, ne bih napravila prvi korak. Nije mi to to. Zna se ko nosi suknju, a ko pantalone...Nekako mi to ne ide. Naravno, nismo svi isti...i nisam imala potrebu nikada nikome da priđem...Ako mi se dopada i ako osetim da smo na istim talasnim dužinama, naćiću se negde, nekako ću mu pokazati ''zeleno'' svetlo i prolaz...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Ned 7 Okt - 12:20

Sagacity ::
Ne mora da znači. Neke žene prilaze muškarcima, pa kod koga upali.....Neke ''namirišu novac'', pa recimo to bude razlog...Nekima je dosadno, ne vole da su same, pa osete da baš kod tog muškarca imaju šanse....[You must be registered and logged in to see this image.]

Vidiš, Sago zato sam i rekao to. Odmh znam zašto je prišla jer mogu da osetim iz priče i ponašanja šta hoće [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Ned 7 Okt - 12:25

Nema pravila. Cool

Drago mi je kada mi žena prva priđe. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sve žene koje su mi prve prišle pokazale su se kao izuzetne. Osobe. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Ned 7 Okt - 18:33

Morgoth Bauglir ::


Vidiš, Sago zato sam i rekao to. Odmh znam zašto je prišla jer mogu da osetim iz priče i ponašanja šta hoće [You must be registered and logged in to see this image.]

Lukav si Morg, lukav...taktičar.[You must be registered and logged in to see this image.]



Abu Dabi ::
Nema pravila. Cool

Drago mi je kada mi žena prva priđe. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sve žene koje su mi prve prišle pokazale su se kao izuzetne. Osobe. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali si se skrasio sa onom koju si ti odabrao, zar ne ...study

Muškarcima ne smeta da im žene prilaze...puno je lakše, ali vrlo često ne priđe ona koju očekuju...Ipak na kraju smognu hrabrosti i naprave sopstveni izbor. Većina...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610Ned 7 Okt - 18:46

Sagacity ::


Ali si se skrasio sa onom koju si ti odabrao, zar ne ...study




Ćorakkkkkkkkkkkkkkkkk. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ona je odabrala mene. [You must be registered and logged in to see this image.]

A ja sam poslije dugog [You must be registered and logged in to see this image.] pristao. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ko treba da napravi prvi korak? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko treba da napravi prvi korak?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako upropastiti (svog) muškarca, "korak po korak"
» Korak na "ludi kamen"
» Korak sa "ludog kamena"
»  Google prati svaki naš korak!
» Pronadjen lek za sve vrste raka
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-