Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Beži i ne okreći se sine ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beži i ne okreći se sine ...   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Pon 11 Feb - 20:15

Kayser Soze ::
Maximalno se trudim da stvari ne spuštam na lični nivo već da ostanu na opštem ... koliko sam problematičan odlčno znam, ali to je samo moj problem i stvarno ne znam kakve to veze sa tobom ima, imao bih i ja 1001-u stvar da kažem o tebi, ali prosto nisi mi tema, iskreno bih voleo da i ti bar po temama mene preskočiš. Sve što imaš meni lično da kažeš možeš to preko pp-a uraditi, isto važi i za ove koji ti daju repke na tvoje "ratove" sa mnom (tebi rispekt što se bar ne kriješ), i naravno ako je moj boravak ovde iz bilo kog razloga ovde problem i to je lako rešivo!

Daj momak, opusti se [You must be registered and logged in to see this image.] Nismo u ratu [You must be registered and logged in to see this image.] ne verujem da želim rat isakim [You must be registered and logged in to see this image.]

A "ti što mi daju repke" nisu pozvani sa moje strane da mi daju iste mada ne verujem da si ti baš pogodio poentu mog posta iznad. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nisam pričao o tebi konkretno. Poenta se odnosila na ono NEODREĐENO a to koliko si ti problematičan i da li uopšte jesi to je tvoja lična stvar koja mene apsolutno ne interesuje [You must be registered and logged in to see this image.]


Ako imaš šta da dodaš o meni, dodaj slobodno, ja sam Co-Mod - otvoren sam i za pohvale i za kritike. I nećeš napraviti grešku ukoliko mi na nešto skreneš pažnju. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beži i ne okreći se sine ...   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Ned 13 Jul - 11:40

Od one koja se ljuti za svaku sitnicu , sa takvom moraš stalno bit na oprezu a ebo takav odnos ondaK  happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Zbog ovoga će muškarci bežati od vas   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Ned 28 Sep - 17:20



Zbog ovoga će muškarci bežati od vas


izvor: Index

 
Većina muškaraca ne zna da odgovori na pitanje šta im se to dogodi u glavi kada odluče
da počnu da ignorišu devojku. Srećom, naučnici imaju odgovor na to pitanje.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Priča je uvek vrlo slična: bili ste na par sastanka, sve je išlo dobro, a onda je neko od vas dvoje
 jednostavno izgubio interes.

Žene u većini slučajeva tačno znaju zbog čega su izgubile interes - možda je bio previše
zainteresovan, možda nam nije odgovarao njegov smisao za humor, možda je pokazao naznake
 da će u vezi biti posesivan…

Šta god da je slučaj, nekako uvek znamo drugaricama na kafi da objasnimo tačno zašto se
 više ne viđamo s tipom. Kod muškaraca baš i nije isto.

Svakoj ženi se barem jednom dogodilo da se tip koji joj se do pre par dana javljao i bio
zainteresovan jednostavno ili prestao javljati, ili se javlja mnogo ređe.

Većina muškaraca ne zna da odgovori na pitanje šta im se to dogodi u glavi kada odluče da
 ignorišu devojku koja im se do juče jako sviđala, ali srećom, naučnici imaju odgovor na to pitanje.

Stvar je u energiji koju žena odašilje. Kada smo na prvih par sastanaka, manje-više smo
opuštene - pokušavamo da upoznamo dečka, vidimo da li nam se uopšte sviđa i generalno se
ponašamo kao kad u radnji razgledamo stvari.

Problem nastaje kada shvatimo da nam se muškarac sviđa.

U trenutku kad ocenimo da je muškarac s kojim se viđamo materijal za dečka, prestaje faza
 razgledanja, a počinje faza planiranja. Odjednom više ne pokušavamo da upoznamo dečka s
kojim smo na sastanku - pokušavamo da upoznamo buduću vezu i njene mogućnosti.

Umesto da i dalje živimo u trenutku i neopterećeno gledamo kuda sastanci vode, mi se bacamo
 na planiranje veze, zajedničkih roštilja i odlazaka na skijanje.

Nama se čini da je sve ostalo isto, ali većina muškaraca počinje da oseća pritisak jer vide da nam
 pogled šalje potpuno drugačiju poruku.

U tome je glavna razlika između muškaraca i žena - dok muškarci žive u trenutku i ne ispituju situaciju
 u kojoj se nalaze, žena je već u dalekoj budućnosti, što znači da podsvesno stvara pritisak na
 muškarca.

Ovo je, kažu naučnici, i razlog zbog kojeg muškarci često sasvim neočekivano izgube interes.

b92.net

Mislim da je ovaj tekst realan.
Sta vi mislite o ovome, kakava su vasa iskustva



Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NAUČNICI DOKAZALI: Zbog ovoga će muškarci bežati od vas   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Sre 1 Okt - 22:32

U trenutku kad ocenimo da je muškarac s kojim se viđamo materijal za dečka, prestaje faza razgledanja, a počinje faza planiranja i
[You must be registered and logged in to see this image.]
Većina muškaraca ne zna da odgovori na pitanje šta im se to dogodi u glavi kada odluče da počnu da ignorišu devojku. Srećom, naučnici imaju odgovor na to pitanje.
Priča je uvek vrlo slična: bili ste na par sastanka, sve je išlo dobro, a onda je neko od vas dvoje jednostavno izgubio interes.
Žene u većini slučajeva tačno znaju zbog čega su izgubile interes - možda je bio previše zainteresovan, možda nam nije odgovarao njegov smisao za humor, možda je pokazao naznake da će u vezi biti posesivan...
Šta god da je slučaj, nekako uvek znamo drugaricama na kafi da objasnimo tačno zašto se više ne viđamo s tipom.
Kod muškaraca baš i nije isto. Svakoj ženi se barem jednom dogodilo da se tip koji joj se do pre par dana javljao i bio zainteresovan jednostavno ili prestao javljati, ili se javlja mnogo ređe. Većina muškaraca ne zna da odgovori na pitanje šta im se to dogodi u glavi kada odluče da ignorišu devojku koja im se do juče jako sviđala, ali srećom, naučnici imaju odgovor na to pitanje.
Stvar je u energiji koju žena odašilje. Kada smo na prvih par sastanaka, manje-više smo opuštene - pokušavamo da upoznamo dečka, vidimo da li nam se uopšte sviđa i generalno se ponašamo kao kad u radnji razgledamo stvari.
Problem nastaje kada shvatimo da nam se muškarac sviđa.
U trenutku kad ocenimo da je muškarac s kojim se viđamo materijal za dečka, prestaje faza razgledanja, a počinje faza planiranja. Odjednom više ne pokušavamo da upoznamo dečka s kojim smo na sastanku - pokušavamo da upoznamo buduću vezu i njene mogućnosti.
Umesto da i dalje živimo u trenutku i neopterećeno gledamo kuda sastanci vode, mi se bacamo na planiranje veze, zajedničkih roštilja i odlazaka na skijanje. Nama se čini da je sve ostalo isto, ali većina muškaraca počinje da oseća pritisak jer vide da nam pogled šalje potpuno drugačiju poruku.
U tome je glavna razlika između muškaraca i žena - dok muškarci žive u trenutku i ne ispituju situaciju u kojoj se nalaze, žena je već u dalekoj budućnosti, što znači da podsvesno stvara pritisak na muškarca.  Ovo je, kažu naučnici, i razlog zbog kojeg muškarci često sasvim neočekivano izgube interes.
[You must be registered and logged in to see this image.]
(Index.hr)
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beži i ne okreći se sine ...   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Ned 18 Jan - 22:12

[You must be registered and logged in to see this image.]

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beži i ne okreći se sine ...   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Ned 18 Jan - 22:13

[You must be registered and logged in to see this image.]

happy

Beži ...bre.. runing happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beži i ne okreći se sine ...   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610Ned 18 Jan - 22:31

[You must be registered and logged in to see this image.]

Razbiće ga... affraid

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beži i ne okreći se sine ...   Beži i ne okreći se sine ... - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Beži i ne okreći se sine ...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Nikada ne beži od žene...
» Krivine i šine u nemogućem trouglu
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-