Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Empty
PočaljiNaslov: Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?    Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Sat610Ned Jan 27, 2013 2:32 pm

Ja imam dva pekinezera vec dugo godina. Zenku i majku ove druge sam nazvala Mrvica jer je bila veoma mala a mnogo slatka a drugu zenku smo nazvali Lutkica jer je umiljata i lijepa kao i lutkice a ima i dobru narav. happy
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?    Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Sat610Pon Jan 28, 2013 11:52 am

Pisalo mu u papirima,neko dugacko nemoguce pamtljivo,pa smo uzeli pocetna slova i postao je Bak [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34297

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?    Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Sat610Pon Jan 28, 2013 8:38 pm

Ja sam možda jedan u milion koji je čuvao psa po imenu RAJKO Shocked [You must be registered and logged in to see this image.]


Kasnije sam dugo godina čuvao mačora koji se zvao INFERNO, crn persijaner sa sivim očima. Oči su mu bile bukvalno sive, majka Priroda je čudo. Ime je došlo samo od sebe. Palo mi je napamet i tako je i bilo. Kad su ga otrovali (a znam i ko), uzeo sam poluodraslog dresiranog vučjaka iz azila za pse. Nazvao sam ga ASTOR - zvučalo je kraljevski i pristajalo mu je Cool. Ubili su ga kad su pokušali da mi obiju stan. Mrtav pas i dve izbušene gume na automobilu - to me je dočekalo kad sam došao kući. [You must be registered and logged in to see this image.] Jebeš gume. Za psa sam plakao kao beba [You must be registered and logged in to see this image.]


Sada imam mačora koji se zove PANDA zato što podseća na pandu. Takav je - debeo i ima šare kao panda (crno bele) i ogromne šape. I imam 4 mačke koje se zovu raznim imenima - slučajno izabranim.

Inače, sve moje mačke imaju svoje pasoše - registrovane su [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zoki

Član
Član

Zoki

Muški
Poruka : 137

Lokacija : Sombor

Učlanjen : 17.02.2013

Raspoloženje : uvek OK


Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?    Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Sat610Uto Feb 19, 2013 4:20 pm

imam Ši cua a ćerka mu je kumovala ime ,kratko i jasno Lu
Nazad na vrh Ići dole
Doktor Zo

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 79243

Učlanjen : 03.06.2011


Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?    Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Sat610Sre Apr 10, 2013 2:08 am

Imam dugodlaku nemačku ovčarku i zovem je Ava.

Zašto, Shocked pitate se.
Po Avi Gardner, ženi sa najlepšim profilom na svetu. Very Happy

Paaa, opet se vi pitate. bored
Jer vučjaci imaju takođe najlepši profil.

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?    Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste izabrali ime za kućnog ljubimca?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako se oprostiti od kućnog ljubimca
» Moji kućni ljubimci ( my pets )
» Tuga zbog kućnog ljubimca
» Filmske novosti i najave
» Studenti izabrali top pet fakulteta
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Uradi sam :: Biljni i životinjski svet-